23 NİSAN`DA GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

23.04.2016 22:02 23 NİSAN`DA GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER Tüm yurtta olduğu gibi Kuşadası`nda da renkli görüntülerle kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocuklar kurulan oyun alanlarında saatlerce gönüllerince eğlendi.

Tüm yurtta olduğu gibi Kuşadası`nda da renkli görüntülerle kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocuklar kurulan oyun alanlarında saatlerce gönüllerince eğlendi.


Kuşadası`nda gün boyu çeşitli etkinliklerle 23 Nisan`ı kutlayan Kuşadalı çocuklar, Kuşadası Belediyesi tarafından İsmail Cem Barış ve Dostluk Meydanı ile Davutlar Kazım Dirik İlkokulu bahçesine kurulan şenlik alanlarında gün boyunca oyunlar oynadı.


Eşi Nil Kayalı’yla birlikte kurulan şenlik alanlarını ziyaret eden Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı çocuklara hediyeler dağıttı. Çocukların yaşadığı coşkudan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Kayalı “ Dünyanı en temiz ve saf varlıkları olan çocukları bu özel günde bir nebze de olsa mutlu edebilmenin sevincini yaşıyorum. Çevresinden sevgi gören bir çocuk gelecekte insanları mutlu etmek için uğraşır. Güzel bir gelecek için çocuklarımızı mutlu etmeliyiz” dedi.


Etiketler: kuşadası - 23 nisan - kutlama - ulusal egemenlik ve çocuk bayramı - haber

Diğer KUŞADASI haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 643