BAŞKAN KAYALI ŞOFÖRLERLE BİR ARAYA GELDİ

07.07.2017 14:27 BAŞKAN KAYALI ŞOFÖRLERLE BİR ARAYA GELDİ Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası tarafından durak başkanlarının katılımıyla düzenlenen toplantıya katıldı.

 Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası tarafından durak başkanlarının katılımıyla düzenlenen toplantıya katıldı. Toplantıda şoförlerin sorunlarını dinleyen Başkan Kayalı, Kuşadası Belediyesi olarak yetki ve sorumluk alanı içerisinde bulunan tüm sorunların çözümü için çalıştıklarını belirtti.


Toplantıda konuşan Başkan Kayalı, en önemli hedeflerinin turizm alanında yaşanan sorunların aşılması olduğunu belirterek ulusal ve uluslararası alanda tanıtım çalışması yürüttüklerini ifade etti. Şoförlerin sorunları hakkında çalışma yürüttüklerine dikkat çeken Kayalı, bazı şikâyetlere 2014 yılında yürürlüğe giren Bütün Şehir Yasası’nın getirdiği kısıtlamalardan dolayı karşılık veremediklerini ifade etti.


Kayalı’nın ardından konuşan Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hüsnü Öten ise Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı’nın Kuşadası için önemli çalışmalar yürüttüğüne dikkat çekti. Öten, Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası olarak yerli vatandaşlara ve turistlere kaliteli hizmet sunmak için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.


Etiketler: Kuşadası - Haber - Kuşadası Belediyesi - Özer Kayalı - Hüsnü Öten

Diğer KUŞADASI haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 444