DÜNYA`NIN EN AKILLI GEMİSİ KUŞADASI`NDA

19.04.2016 23:48 DÜNYA`NIN EN AKILLI GEMİSİ KUŞADASI`NDA 10 Nisanda suya indirilen ve dünyanın en teknolojik, yeni ve lüks kurvaziyer gemisi Koningsdam, ilk seferini Kuşadası Ege Ports Limanı`na gerçekleştirdi. Holland America Line şirketine ait kruvaziyer Kuşadası`na 5 sefer daha yapacak.

10 Nisan`da suya indirilen ve dünyanın en teknolojik, yeni ve lüks kurvaziyer gemisi Koningsdam, ilk seferini Kuşadası Ege Ports Limanı`na gerçekleştirdi. Holland America Line şirketine ait kruvaziyer Kuşadası`na 5 sefer daha yapacak.


Sabah saatlerinde limana yanaşan gemiden inen çoğunluğu Amerikalı yolcuların bir kısmı, limandaki otobüslere binerek Efes turuna katılırken bazıları da Kuşadası şehir merkezinde alışveriş yaptı.296 metre uzunluğunda, 38 metre genişliğinde, 99 bin 500 Gros ton ağırlığında, 2 bin 700 yolcu kapasiteli ve bin 100 mürettebata sahip Hollanda bayraklı geminin İçerisinde 9 ülke mutfağına hitap 9 restoran, 3 sinema salonu, yüzme havuzları, sağlık turizmine hitap eden SPA ve masaj salonları, 14 ve 64 metrekare elektrikli sistemle vücuda göre ayarlanabilir yataklar, dokunmatik ve sese duyarlı akıllı sistemli odalar, alışveriş merkezi, sosyal aktivite alanları bulunuyor.Etiketler: Koningsdam - Kuşadası - Haber - Ege Ports -

Diğer KUŞADASI haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 625